Public Download Count (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Cancel
tr: İptal

en: Date
tr: Tarih

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Last month
tr: Geçen ay

en: Node
tr: Düğüm

en: Year
tr: Yıl

en: Custom
tr: Özel

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Count
tr: Sayaç

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Month
tr: Ay

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Operation
tr: İşlem

en: Node title
tr: Düğüm başlığı

en: Today
tr: Bugün

en: Yesterday
tr: Dün

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: This week
tr: Bu hafta

en: This month
tr: Bu ay

en: Last week
tr: Geçen hafta

en: Last year
tr: Geçen yıl

en: Item display
tr: Öğe görünümü
