Public Download Count (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Year
ug: يىل

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Month
ug: ئاي

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: 1 month
ug: 1 ئاي
