Public Download Count (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Date
uk: Дата

en: Number of blocks
uk: Кількість блоків

en: Export
uk: Експортувати

en: Download count
uk: Лічильник завантажень

en: Last month
uk: Останній місяць

en: Node
uk: Матеріал

en: Year
uk: Рік

en: Custom
uk: Власний

en: File name
uk: Назва файла

en: Count
uk: Лічильник

en: Display options
uk: Опції відображення

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 1 year
uk: 1 рік

en: 2 years
uk: 2 роки

en: Month
uk: Місяць

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Item count
uk: Число записів

en: Operation
uk: Дія

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: All time
uk: Весь час

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: Proceed
uk: Далі

en: File Name
uk: Назва файлу

en: You must enter a number from 0 to 99.
uk: Необхідно ввести число від 0 то 99.

en: This week
uk: На цьому тижні

en: This month
uk: Цей місяць

en: This year
uk: Цей рік

en: Last week
uk: Останній тиждень

en: Last year
uk: Останній рік

en: Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл і не ставити крапку перед розширенням.

en: File URL
uk: URL файла
