Public Download Count (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Export
vi: Xuất

en: Year
vi: Năm

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: File name
vi: Tên tập tin

en: Count
vi: Số lượng

en: Display options
vi: Các tùy chọn trình bày

en: 3 months
vi: 3 tháng

en: 6 months
vi: 6 tháng

en: 1 year
vi: 1 năm

en: Month
vi: Tháng

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Operation
vi: Thao tác

en: Node title
vi: Tiêu đề node

en: Today
vi: Hôm nay

en: Yesterday
vi: Hôm qua

en: 1 month
vi: 1 tháng

en: File Name
vi: Tên tập tin

en: This week
vi: Tuần này
