Public Download Count (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Cancel
bg: Отмени

en: Date
bg: Дата

en: Export
bg: Експорт

en: Node
bg: Материал

en: Year
bg: Година

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Count
bg: Брой

en: Month
bg: Месец

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Operation
bg: Действие
