Public Download Count (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Date
eo: Dato

en: Export
eo: Eksportu

en: Node
eo: Nodo

en: Year
eo: Jaro

en: Custom
eo: Propra

en: Count
eo: Kalkulo

en: Month
eo: Monato

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Operation
eo: Operacio
