Public Download Count (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Date
et: Kuupäev

en: Export
et: Ekspordi

en: Node
et: Postitus

en: Year
et: Aasta

en: Custom
et: Kohandatud

en: File name
et: Faili nimi

en: Count
et: Arv

en: Display options
et: Kuva valikud

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: 2 years
et: 2 aastat

en: Month
et: Kuu

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Operation
et: Operatsioon

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: 1 month
et: 1 kuu
