Public Download Count (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Cancel
is: Avlýs

en: Date
is: Dagfesting

en: Export
is: Flyt út

en: Node
is: Knútur

en: Year
is: Ár

en: Custom
is: Sergjørt

en: Count
is: Nøgd

en: Month
is: Mánaður

en: Unlimited
is: Óavmarkað

en: Operation
is: Gerð
