Public Download Count (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Date
gl: Data

en: Export
gl: Exportar

en: Download count
gl: Contadar de descargas

en: Node
gl: Nodo

en: Year
gl: Ano

en: Custom
gl: Personalizado

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Count
gl: Contar

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Month
gl: Mes

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Operation
gl: Operación

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Today
gl: Hoxe
