Public Download Count (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Node
gu: નોડ

en: Year
gu: વર્ષ

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: 3 months
gu: ૩ મહિના

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: 2 years
gu: ૨ વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Today
gu: આજે
