Public Download Count (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Date
hi: तारीख

en: Number of blocks
hi: खंडो की संख्या

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Last month
hi: पिछले महीने

en: Node
hi: नोड

en: Year
hi: वर्ष

en: Custom
hi: मनपसंद

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: Count
hi: गुणांक

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: 3 months
hi: 3 महीने

en: 6 months
hi: 6 महीने

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: 2 years
hi: 2 वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: Operation
hi: काम

en: Node title
hi: नोड शीर्षक

en: Today
hi: आज
