Public Download Count (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Cancel
is: Hætta við

en: Date
is: Dagsetning

en: Export
is: Flytja út

en: Node
is: Nóða

en: Year
is: Ár

en: Custom
is: Sérsniðið

en: File name
is: Skráarnafn

en: Month
is: Mánuður

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Today
is: Í dag

en: Yesterday
is: Í gær
