Public Download Count (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Date
ja: 日付

en: Number of blocks
ja: ブロック数

en: Export
ja: エクスポート

en: Last month
ja: 先月

en: Node
ja: ノード

en: Year
ja: 年

en: Custom
ja: カスタム

en: File name
ja: ファイル名

en: Count
ja: カウント

en: Display options
ja: ディスプレイオプション

en: Month
ja: 月

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Operation
ja: 操作

en: Node title
ja: ノードタイトル

en: Today
ja: 今日

en: Yesterday
ja: 昨日

en: All time
ja: 全期間

en: You must enter a number from 0 to 99.
ja: 0から99までの数字を入力する必要があります。

en: This week
ja: 今週

en: This month
ja: 今月

en: This year
ja: 今年

en: Last week
ja: ここ1週間

en: Last year
ja: ここ1年
