Public Download Count (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Cancel
jv: Batal

en: Date
jv: Tanggal

en: Export
jv: Ngékspor

en: Year
jv: Tahun

en: Custom
jv: Kostum

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Count
jv: Jumlah

en: Month
jv: Wulan

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Operation
jv: Operasi

en: Today
jv: Dinā iki
