Public Download Count (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Date
kk: Датасы

en: Export
kk: Экспорт

en: Node
kk: Түйін

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Count
kk: Саны

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Operation
kk: Операция

en: This week
kk: Бұл апта
