Public Download Count (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Count
km: រាប់

en: Month
km: ខែ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ
