Public Download Count (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Node
ku: گرێ

en: Year
ku: ساڵ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Count
ku: ژمارە

en: Month
ku: مانگ

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Operation
ku: کردار

en: Today
ku: ئەمڕۆ
