Public Download Count (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Date
lv: Datums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Last month
lv: Pēdējais mēnesis

en: Node
lv: Mezgls

en: Year
lv: Gads

en: Custom
lv: Pielāgots

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Count
lv: Skaits

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: 2 years
lv: 2 gadi

en: Month
lv: Mēnesis

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Operation
lv: Operācija

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakardien
