Public Download Count (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Date
nn: Dato

en: Export
nn: Eksporter

en: Year
nn: År

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Month
nn: Månad

en: Unlimited
nn: Uavgrensa
