Public Download Count (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Date
pl: Data

en: Number of blocks
pl: Liczba bloków

en: Export
pl: Eksportuj

en: Last month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Node
pl: Węzeł

en: Year
pl: Rok

en: Custom
pl: Własne

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Count
pl: Liczba

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Operation
pl: Czynność

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: All time
pl: Caly czas

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: You must enter a number from 0 to 99.
pl: Wprowadź liczbę od 0 do 99.

en: This week
pl: Ten tydzień

en: This month
pl: Ten miesiąc

en: This year
pl: Ten rok

en: Last week
pl: Poprzedni tydzień

en: Last year
pl: Poprzedni rok

en: Item display
pl: Widok pojedynczej pozycji
