Public Download Count (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Date
te: తేదీ

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Last month
te: గత నెల

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Count
te: లెక్క

en: 3 months
te: 3 నెలలు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Today
te: ఈరోజు

en: Yesterday
te: నిన్న

en: This week
te: ఈ వారం

en: This month
te: ఈ నెల

en: This year
te: ఈ సంవత్సరం

en: Last week
te: గత వారం

en: Last year
te: గత సంవత్సరం
