Public Download Count (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Date
ast: Data

en: Export
ast: Esportar

en: Node
ast: Noyu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Count
ast: Cuenta

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Operation
ast: Operación
