Public Download Count (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Date
bn: তারিখ

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Year
bn: বছর

en: File name
bn: ফাইল নাম

en: Month
bn: মাস

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Today
bn: আজ
