Public Download Count (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Date
cs: Datum

en: Number of blocks
cs: Počet bloků

en: Last month
cs: Minulý měsíc

en: Node
cs: Uzly

en: Year
cs: Rok

en: Custom
cs: Vlastní

en: File name
cs: Název souboru

en: Count
cs: Počet

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: 3 months
cs: 3 měsíce

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Operation
cs: Operace

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday
cs: Včera

en: All time
cs: Vždy

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: This week
cs: Tento týden

en: This month
cs: Tento měsíc

en: This year
cs: Tento rok

en: Last week
cs: Minulý týden

en: Last year
cs: Minulý rok
