Public Download Count (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Date
fil: Petsa

en: Export
fil: Luwasin

en: File name
fil: Pangalan ng talaksan

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
