Public Download Count (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Date
hu: Dátum

en: Number of blocks
hu: Blokkok száma

en: Export
hu: Exportálás

en: Download count
hu: Letöltések száma

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: Node
hu: Tartalom

en: Year
hu: Év

en: Custom
hu: Egyéni

en: File name
hu: Fájlnév

en: Count
hu: Mennyiség

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: 2 years
hu: 2 év

en: Month
hu: Hónap

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Item count
hu: Elemszám

en: Operation
hu: Művelet

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: All time
hu: Minden idők

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: File Name
hu: Fájlnév

en: You must enter a number from 0 to 99.
hu: Be kell írni egy számot 0 és 99 között.

en: This week
hu: A héten

en: This month
hu: Ebben a hónapban

en: This year
hu: Ebben az évben

en: Last week
hu: Múlt hét

en: Last year
hu: Tavaly

en: File URL
hu: Fájl webcím

en: Item display
hu: Elem megjelenítése
