Public Download Count (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Date
nl: Datum

en: Export
nl: Exporteren

en: Download count
nl: Aantal downloads

en: Last month
nl: Afgelopen maand

en: Year
nl: Jaar

en: Custom
nl: Aangepast

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Count
nl: Aantal

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Month
nl: Maand

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Operation
nl: Bewerking

en: Node title
nl: Node-titel

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: All time
nl: Totaal

en: 1 month
nl: 1 maand

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: This week
nl: Deze week

en: This month
nl: Deze maand

en: This year
nl: Dit jaar

en: Last week
nl: Afgelopen week

en: Last year
nl: Vorig jaar

en: This action cannot be undone!
nl: Deze bewerking kan niet ongedaan worden gemaakt!

en: File URL
nl: Bestands-URL

en: Item display
nl: Itemweergave
