Public Download Count (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Node
pa: ਨੋਡ
