Public Download Count (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Date
ar: التاريخ

en: Export
ar: تصدير

en: Last month
ar: الشهر الماضي

en: Node
ar: العقدة

en: Year
ar: السنة

en: Custom
ar: مخصص

en: File name
ar: اسم الملف

en: Count
ar: العدد

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Month
ar: بالشهر

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Operation
ar: عملية

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: Today
ar: اليوم

en: Yesterday
ar: أمس

en: All time
ar: كل الوقت

en: This month
ar: هذا الشهر

en: This year
ar: هذه السنة

en: Last year
ar: السنة الماضية
