Public Download Count (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (37 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Number of blocks
fr: Nombre de blocs

en: Export
fr: Exporter

en: Download count
fr: Nombre de téléchargements

en: Last month
fr: Mois dernier

en: Node
fr: Nœud

en: Year
fr: Année

en: Custom
fr: Personnalisé

en: File name
fr: Nom du fichier

en: Count
fr: Décompte

en: Display options
fr: Options d'affichage

en: 3 months
fr: 3 mois

en: 6 months
fr: 6 mois

en: 1 year
fr: 1 an

en: 2 years
fr: 2 ans

en: Month
fr: Mois

en: Unlimited
fr: Illimité

en: Item count
fr: Nombre d'élément

en: Operation
fr: Opération

en: Node title
fr: Titre du nœud

en: Today
fr: Aujourd'hui

en: Yesterday
fr: Hier

en: All time
fr: De tout temps

en: 1 month
fr: 1 mois

en: Proceed
fr: Procéder

en: File Name
fr: Nom du fichier

en: You must enter a number from 0 to 99.
fr: Vous devez saisir un nombre entre 0 et 99

en: This week
fr: Cette semaine

en: This month
fr: Ce mois

en: This year
fr: Cette année

en: Last week
fr: Semaine dernière

en: Last year
fr: Année dernière

en: Last Download
fr: Dernier téléchargement

en: This action cannot be undone!
fr: Cette action est irréversible.

en: Download Counts
fr: Compteurs de téléchargements

en: File URL
fr: URL du fichier
