Public Download Count (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Date
hr: Datum

en: Export
hr: Izvezi

en: Year
hr: Godina

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Count
hr: Broj

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Operation
hr: Operacija

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Today
hr: Danas
