Public Download Count (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Title
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: Date
id: Tanggal

en: Export
id: Ekspor

en: Download count
id: Jumlah unduhan

en: Last month
id: Bulan lalu

en: Year
id: Tahun

en: Custom
id: Tersuai

en: File name
id: Nama berkas

en: Count
id: Jumlah

en: Display options
id: Opsi tampilan

en: Month
id: Bulan

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: Operation
id: Operasi

en: Node title
id: Judul node

en: Today
id: Hari ini

en: Yesterday
id: Kemarin

en: This week
id: Pekan ini

en: This month
id: Bulan ini

en: This year
id: Tahun ini

en: Last week
id: Pekan lalu

en: Last year
id: Tahun lalu
