Public Download Count (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Date
ka: თარიღი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Year
ka: წელი

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Month
ka: თვე

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Today
ka: დღეს
