Public Download Count (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Date
lt: Data

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Node
lt: Mazgas

en: Year
lt: Metai

en: Custom
lt: Savitas

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Count
lt: Skaičius

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: All time
lt: Visi

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: This year
lt: Šiais metais

en: Last year
lt: Praeitais metais
