Public Download Count (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Cancel
ro: Anulare

en: Date
ro: Data

en: Last month
ro: Ultima lună

en: Node
ro: Nod

en: Year
ro: Anul

en: Custom
ro: Personalizat

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Count
ro: Contor

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: 1 year
ro: 1 an

en: Month
ro: Lună

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Item count
ro: Număr valori

en: Operation
ro: Operație

en: Node title
ro: Titlu nod

en: Today
ro: Azi
