Public Download Count (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Date
sk: Dátum

en: Number of blocks
sk: Počet blokov

en: Export
sk: Exportovať

en: Node
sk: Uzol

en: Year
sk: Rok

en: Custom
sk: Vlastná

en: File name
sk: Názov súboru

en: Count
sk: Počet

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Operation
sk: Operácia

en: Node title
sk: Nadpis

en: Today
sk: Dnes

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: You must enter a number from 0 to 99.
sk: Musíte zadať číslo od 0 do 99

en: This week
sk: Tento týždeň

en: This month
sk: Tento mesiac

en: This year
sk: Tento rok

en: Last Download
sk: Posledné prevzatie

en: File URL
sk: URL súboru
