Public Download Count (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Date
sv: Datum

en: Export
sv: Exportera

en: Download count
sv: Antal nedladdningar

en: Last month
sv: Förra månaden

en: Node
sv: Nod

en: Year
sv: År

en: Custom
sv: Anpassad

en: File name
sv: Filnamn

en: Count
sv: Antal

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: 1 year
sv: 1 år

en: Month
sv: Månad

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Operation
sv: Funktion

en: Node title
sv: Titel för nod

en: Today
sv: Idag

en: Yesterday
sv: Igår

en: 1 month
sv: 1 månad

en: You must enter a number from 0 to 99.
sv: Du måste ange en siffra från 0 till 99.

en: This week
sv: Denna vecka

en: This month
sv: Den här månaden

en: This year
sv: I år

en: Last week
sv: Förra veckan

en: Last year
sv: Förra året

en: Last Download
sv: Senast nedladdad

en: File URL
sv: URL för fil
