Publication Date (7.x-2.2-rc1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Node
da: Indholdselement

en: Published on
da: Udgivet den

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
da: Format: %time. Lad feltet stå tomt for at bruge oprettelsestidspunktet.

en: Published at
da: Udgivet den

en: Publication Date
da: Udgivelsesdato

en: Add a field containing the publication date.
da: Tilføj et felt som indeholder udgivelsesdatoen.

en: Date Popup Configuration
da: Indstillinger for dato-popup

en: Starting year
da: Start år

en: Ending year
da: Slutår
