Publication Date (7.x-2.2-rc2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Node
ru: Материал

en: Published on
ru: Опубликовано:

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
ru: Формат: %time. Если поле оставить пустым, будет добавлено время отправки сообщения.

en: Publication Date
ru: Дата публикации

en: Date Popup Configuration
ru: Настройка Date Popup

en: Starting year
ru: Год начала

en: Ending year
ru: Год окончания

en: Leave blank to use the time of form submission.
ru: Оставьте пустым, чтобы использовать время отправки формы.
