Publication Date (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Node
hu: Tartalom

en: Published on
hu: Közzétéve

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
hu: Formátum: %time. Üresen hagyva a beküldés ideje lesz felhasználva.

en: Date Popup Configuration
hu: Date Popup beállításai

en: Starting year
hu: Kezdőév

en: Ending year
hu: Befejező év

en: Leave blank to use the time of form submission.
hu: Üresen hagyva az űrlap beküldésének időpontja lesz használatban.
