Publication Date (7.x-2.3-rc1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Published on
es: Publicado en

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
es: Formato: %time. Déjelo vacío para usar la hora del formulario de envío.

en: Current time
es: Hora actual

en: Publication date
es: Fecha de publicación

en: Date Popup Configuration
es: Configuración de calendario emergente

en: Starting year
es: Año de inicio

en: Ending year
es: Año de finalización

en: Leave blank to use the time of form submission.
es: Dejar en blanco para usar la hora de envío del formulario.
