Publication Date (7.x-2.3-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
it: Formato: %time. Lascia in bianco per utilizzare la data di inserimento del contenuto.

en: Date Popup Configuration
it: Configurazione Date Popup

en: Date published
it: Data di pubblicazione

en: Starting year
it: Anno di inizio
