Publication Date (7.x-2.3-rc1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Published on
nl: Gepubliceerd op

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
nl: Opmaak: %time. Leeglaten om het tijdstip van indienen te gebruiken.

en: Current time
nl: Huidige tijd

en: Publication date
nl: Publicatiedatum

en: Date Popup Configuration
nl: Datum popup-instelling

en: Starting year
nl: Beginjaar

en: Ending year
nl: Eindjaar

en: Leave blank to use the time of form submission.
nl: Leeg laten om het tijdstip van indienen te gebruiken.
