Publication Date (7.x-2.3-rc1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
pl: Format: %time. Nie wypełniaj pola, jeśli chcesz pozostawić datę dodania.

en: Current time
pl: Bieżący czas

en: Publication date
pl: Data publikacji

en: Date Popup Configuration
pl: Konfiguracja wyskakującego kalendarza

en: Starting year
pl: Rok początkowy

en: Ending year
pl: Rok końcowy
