Publication Date (7.x-2.3-rc1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Published on
pt: Publicado em

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
pt: Formato: %time. Deixe em branco para usar a hora do envio do formulário.

en: Current time
pt: Horário atual

en: Date Popup Configuration
pt: Configuração do Date Popup

en: Leave blank to use the time of form submission.
pt: Deixe em branco para usar o horário de envio do formulário.
