Publication Date (7.x-2.3-rc2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
sv: Format: %time. Lämna tomt för att använda tiden då formuläret skickas.

en: Current time
sv: Aktuell tid

en: Date Popup Configuration
sv: Date Popup

en: Starting year
sv: Startande år

en: Ending year
sv: Avslutande år
