Publication Date (7.x-2.3-rc3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Published on
pt: Publicado em

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
pt: Formato: %time. Deixe em branco para utilizar a hora de submissão do formulário.

en: NULL
pt: NULO

en: Current time
pt: tempo actual

en: Publication Date
pt: Data de Publicação

en: Leave blank to use the time of form submission.
pt: Deixar em branco para utilizar a hora de apresentação do formulário.
