Publication Date (7.x-2.3-rc3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Published on
uk: Опубліковане

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
uk: Формат: %time. Залишіть пустим щоб використати час затвердження форми.

en: NULL
uk: ПОРОЖНЬО

en: Current time
uk: Поточний час

en: Publication date
uk: Дата публікації

en: Date published
uk: Дата публікації

en: Starting year
uk: Початковий рік

en: Ending year
uk: Кінцевий рік

en: Leave blank to use the time of form submission.
uk: Залиште поле порожнім, щоб використовувати час надсилання форми.
