Publish Away Field (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Preview
sk: Náhľad

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Accounts
sk: Účty

en: Twitter account
sk: Twitter účet
