Publish Away Field (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Preview
oc: Apercebut

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Logout
oc: Sortir

en: Accounts
oc: Comptes

en: Secret key
oc: Clau secreta
